Кошик
107 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
Зустріч з професором Андреасом Каппелером
Контакти
Видавництво «К. І. С.»
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38044462-52-69
+38044462-52-70
+38044467-53-22fax
Юрій Іванович Марченко, директор
УкраїнаКиїввул. Нижньоюрківська 3, к.25 (50.469127 30.50271)04080
Мапа

Зустріч з професором Андреасом Каппелером

Зустріч з професором Андреасом Каппелером

Журнал «Український тиждень», Австрійський культурний форум та книгарня «Є» запрошують на зустріч в рамках спільного проекту «Європейський досвід: Австрія». 18 листопада, книгарня «Є», Київ, вул. Лисенка, 3. Початок: 18-00. Тема зустрічі: «Історія України очима європейських інтелектуалів». Буде презентовано український переклад укладеної проф. Каппелером збірки «Україна. Проблеми націотворення».

Андреас Каппелер — австрійський історик української та російської тематики. Професор Віденського університету. Член редакційної колегії журналу Ab Imperio. іноземний член Національної академії наук України. Дійсний член Австрійської академії наук.

Андреас Каппелер одним з перших західних вчених акцентував увагу на багатоетнічності тодішнього Радянського Союзу та Росії. Його праця «Росія як поліетнічна імперія» дозволила відійти від монолітної національної історії Росії й побачити інші регіони з цілком відмінними культурними й історичними традиціями. Саме зацікавленість багатоетнічністю привели Каппелера до розробки тем з історії України. Теми його наукових праць про Україну — це український націоналізм, націєтворення, міжетнічні стосунки, історія Галичини. Каппелер також відомий науковими синтезами історії Росії та України.

Очікується презентація українського перекладу укладеної проф. Каппелером збірки "Україна. Проблеми націотворення".

17 листопада відбулася зустріч студентів НаУКМА з проф. А. Каппелером. Фото — тут.

facebook twitter
Попередні новини