Кошик
107 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
Свято для істориків, особливо історіографів
Контакти
Видавництво «К. І. С.»
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38044462-52-69
+38044462-52-70
+38044467-53-22fax
Юрій Іванович Марченко, директор
УкраїнаКиїввул. Нижньоюрківська 3, к.25 (50.469127 30.50271)04080
Мапа

Свято для істориків, особливо історіографів

Свято для істориків, особливо історіографів

Якщо ви знаєте різницю між історією, історіографією, методологією історії та історіософією, то у нас для вас хороша новина - вийшла друком книжка відомого польського фахівця Єжи Топольського.

З передмови наукового редактора:

Протягом останніх двадцяти років в українській історіографії відбуваються зміни, що засвідчують, хоча й повільне, але неухильне засвоєння нею надбань сучасної гуманітаристики. Щоправда, цей поступ відбувається доволі болісно й, очевидно, не так швидко, як це бачилось на початку 1990-х років. Як не прикро констатувати, але твердження, що «українська історична наука останнім часом розвивається в руслі відповідних європейських і світових тенденцій» звучить, на мою думку, аж надто оптимістично. Особливо в ситуації коли, за влучним спостереженням Володимира Склокіна, значна частина українських істориків «пишуть свої праці так, ніби західної гуманітаристики з її дискусіями та теоріями в принципі не існує». Ситуація ускладнюється тим, що в Україні не відбулося докорінних змін у системі професійної підготовки істориків. Хоча з іншого боку утворюються паралельні інтелектуальні простори, в межах яких відбувається засвоєння сучасних ідей . Тому можемо зазначити, що сучасна українська історична наука, нехай із запізненням, але намагається реагувати на світові тенденції і з кожним роком ця реакція стає дедалі жвавішою.

Знайомтесь з книжкою та робіть замовлення.

Вибирайте більше книжок історичної серії.

facebook twitter
Попередні новини